Контрос-ком
изделия из пластмаси

   Овощечитска універсальна двохстороння

                  

                        овощечистка універсальна

Овощечистка ручна призначена для швидкого очищення овочів і фруктів від шкірки. Вона знімає шкірку найтоншим шаром, економлячи овочі та фрукти і зберігаючи максимум вітамінів в плоді. Широкий відомо про те що, більшість вітамінів зберігається саме в шкірці, яка зрізається товстим шаром, коли задіяний кухонний звичайний ніж.

Овочерізка з нашого каталогу гостра, стійка до зношування, не піддається окисленню і не іржавіє. Призначена вона, для очищення кореневих плодів таких культур як (морква, картопля, буряк) від шкірки. Зручний дизайн і гострі леза дозволять легко, без додаткових зусиль, очищати продукт. Дуже проста в застосуванні.


Оптимальний варіант - ніж украинською виробника Контрос-ком. Прийнятні ціни, відмінна якість - все це робить ніж Контрос-ком затребуваними на ринку СНД. Всі деталі овощечисток зроблені з екологічно безпечних матеріалів.


Вона чудово очищає овочі від шкірки, нарізає їх соломкою, дуже зручна у використанні. Овощечистка має два леза, одне лезо шаткує овочі як терка корейка, інше очищає від шкірки - ніж економка. Леза ножа зроблені з якісної сталі.

очистка овощейшынковка капусты

Гострі ножі дуже легко нарізають  продукти, без прикладання фізичної сили. Терка, що знаходиться на рукоятці  ножа, предназначена для натирання  овочі.

Слова для пошукових машин:


овощечистка, овощечистка універсальна, очищення овочів, очищення від щкірки, універсальний ніж

4ugivaraStudio
2011
Головна  | КонтактиКаталог товарівСпівробітництвоДрузіSite Map